REZERWACJA PLAC DOMINIKAŃSKI

SPĘDZAJ CZAS W NASZEJ RZEŹNI

REZERWACJA PLAC DOMINIKAŃSKI

SPĘDZAJ CZAS W NASZEJ RZEŹNI

Zapraszamy do rezerwacji miejsc w Restauracji Rzeźnia na Placu Dominikańskim w Krakowie. W celu rezerwacji stolika wystarczy skorzystać z naszego prostego i wygodnego formularza, w którym wymagane jest podanie danych kontaktowych oraz terminu i ilości osób rezerwujących miejsca. Minimalny termin wyprzedzenia rezerwacji mi wynosi 12 godzin. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza otrzymają Państwo mail z potwierdzeniem. W przypadku braku otrzymania wiadomości, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Nasz kelner skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w celu potwierdzenia złożonej rezerwacji.

  DANE KONTAKTOWE

  SZCZEGÓŁY REZERWACJI

  Wybierz datę i godzinę rezerwacji:

  Wybierz ilość miejsc:

  INFORMACJE DODATKOWE

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Stanisław Litwin prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Litex ZPH Stanisław Litwin z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP: 622-010-49-92.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

  Rzeźnia – Ribs on Fire

  ul. Plac Dominikański 2

  31-043 Kraków

  tel: +48 12 422 56 87

  dominikanski@restauracjarzeznia.pl

  GODZINY OTWARCIA:

  ND – CZ 1200 – 2200

  PT – SB 1200 – 2300

  Rzeźnia – Ribs on Fire

  ul. Bożego Ciała 14

  31-059 Kraków

  tel: +48 12 430 62 96

  bozegociala@restauracjarzeznia.pl

  GODZINY OTWARCIA:

  ND – CZ 1200 – 2200

  PT – SB 1200 – 2300

  Restauracja Bożego Ciała Rzeźnia