REZERWACJA PLAC DOMINIKAŃSKI

SPĘDZAJ CZAS W NASZEJ RZEŹNI

REZERWACJA PLAC DOMINIKAŃSKI

SPĘDZAJ CZAS W NASZEJ RZEŹNI

Zapraszamy do rezerwacji miejsc w Restauracji Rzeźnia na Placu Dominikańskim w Krakowie. W celu rezerwacji stolika wystarczy skorzystać z naszego prostego i wygodnego formularza, w którym wymagane jest podanie danych kontaktowych oraz terminu i ilości osób rezerwujących miejsca. Minimalny termin wyprzedzenia rezerwacji mi wynosi 12 godzin. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza otrzymają Państwo mail z potwierdzeniem. W przypadku braku otrzymania wiadomości, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Nasz kelner skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w celu potwierdzenia złożonej rezerwacji.

DANE KONTAKTOWE

SZCZEGÓŁY REZERWACJI

Wybierz datę i godzinę rezerwacji:

Wybierz ilość miejsc:

INFORMACJE DODATKOWE

Administratorem Państwa danych osobowych jest Stanisław Litwin prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Litex ZPH Stanisław Litwin z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP: 622-010-49-92.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

Rzeźnia – Ribs on Fire

ul. Plac Dominikański 2

31-043 Kraków

tel: +48 12 422 56 87

dominikanski@restauracjarzeznia.pl

GODZINY OTWARCIA:

ND – CZ 1200 – 2200

PT – SB 1200 – 2300

Rzeźnia – Ribs on Fire

ul. Bożego Ciała 14

31-059 Kraków

tel: +48 12 430 62 96

bozegociala@restauracjarzeznia.pl

GODZINY OTWARCIA:

ND – CZ 1200 – 2200

PT – SB 1200 – 2300

Restauracja Bożego Ciała Rzeźnia